Kvalitní projekt vyžaduje dostatek času a promyšlený koncept.

Nabízíme komplexní služby související s projektováním staveb, tedy od analýzy možností pro daný pozemek či budovu přes architektonický návrh, vypracování kompletní dokumentace potřebné pro územní a stavební řízení, jednání s úřady, zhotovení dokumentace pro výběr zhotovitele či provedení stavby až po návrh interiéru a autorský dozor. Všechny uvedené činnosti provádíme jako součást uceleného balíčku služeb, ale i samostatně (s výjimkou autorského dozoru). Těžištěm naší práce jsou návrhy rodinných domů a jejich úprav, máme však zkušenosti i s projektováním novostaveb a rekonstrukcí bytových domů, chat a chalup či různých druhů účelových (technických) staveb.

Architektonické studie

Je Vašim projektem například novostavba rodinného domu, rekreačního objektu nebo rekonstrukce bytu? Pak jste na správné adrese.

Projektové dokumentace

Vytvoříme pro Váš projekt veškerou potřebnou dokumentaci.

Autorský dozor

O kvalitě a funkčnosti architektury zásadně rozhodují i detaily, přičemž ani podrobná dokumentace pro provedení stavby a vzorná stavební firma není zárukou toho, že bude realizovaná stavba do detailu odpovídat původnímu návrhu. Aby tomu tak bylo, je nutný dozor autora návrhu, který jako jediný původní záměr stoprocentně zná.

Inženýring

Zajistíme pro Vás veškerá potřebná vyjádření a stanoviska včetně vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Poradenství a konzultace

Potřebujete zanalyzovat, zda a co je možné postavit na Vašem pozemku nebo poradit s technickým řešením na stavbě? I toto pro Vás rádi uděláme.